úterý, 10 říjen 2017 13:58

Západ na Friesových boudách - 10. října 2017

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Je mi jasné, že tento obrázek (složený z pěti fotek na výšku) je tak říkajíc o ničem, ale nechávám si jej z ryze osobních sentimentálních důvodů.

(vraceli jsme se z jedné poměrně dlouhé tůry, už byla skoro tma, rychle se ochlazovalo a foukal studený vítr. Jáchym se zastavil sto metrů od hotelu a celou věčnost jen tak stál opřený o hůlky, na volání nereagoval. myslel jsem, že je smrtelně vyčerpaný a že jej budu muset na pokoj odnést, když tu se probral, přišel za námi a šťastně prohodil, že „obdivoval červánky“) 

V každém případě já takové návaly štěstí se svým novým Galaxy S8 nezažívám. Gorilla Glass 5 sice přežije pád z patnáctého patra, může jej bez poškození přejet tank a v případě nouze jej lze použít místo podložky pro naklepávání řízků železnou paličkou. Co je to ale platné, když jej poškrábe i kapsa od kalhot nebo kožené pouzdro (vyhledávací dotaz „galaxy s8 scratches easily“ mi dnes na Google vrátil ne příliš optimistických 922.000 záznamů)? Jako by byl vyroben z tvrzeného másla (není to náhodou důvod pro hysterické zdražování této potraviny?).

Neodbytně se mi na mysl vkrádá otázka - který marketingový mág se rozhodnul ochránit nejnovější řadu nikterak levných telefonů proti útoku tankové jednotky a zaplatit za to náchylností na poškrábání hadříkem na brýle? Nebo jsem snad někde v manuálu přehlídnul doporučení skladovat telefon v nepolstrovaném pouzdře ukutém z tvrdé sibiřské oceli?

 

Přečteno 879 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 14:28

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Počasí

Reklama

Poslední komentáře

 • Kölnisch Wasser No.1

  Bill 12.07.2020 19:49
  ??
  Srovnávat Karlovacko a Koelsch no kdepa asi asi soi soudruzi z endéer udělali chybu??
   
 • Konečné(?) řešení kvasné nádoby

  Martin 29.06.2020 13:02
  Odp.: CC
  Nevím, šel jsem do obchodu s tím kohoutem a zkoušeli jsme... Neměřitelný (pokud plyn uniká ventilem ...
   
 • Konečné(?) řešení kvasné nádoby

  Dan 29.06.2020 12:33
  CC
  Ahoj, planuju upgrade po tvem vzoru. Mel bych nekolik dotazu: Prosim jaky je typ te rychlospojky(resp ...